Bieżący rok przyniósł nam wiele interesujących modeli, zarówno pod postacią doskonale znanych sylwetek jak i nowości. Choć do jego końca pozostał tylko miesiąc, kalendarz premier przewiduje jeszcze wiele dobrego! Poniżej zestawiliśmy 5 propozycji, które mogą skupić na sobie wiele zainteresowania.

Air Jordan 1 Fearless Mid x CLOT

Pierwszą pozycję zajmuje jedno z wydań należących do kolekcji Jordan Brand ”Fearless Ones”. CLOT jest godną uwagi marką choćby ze względu na idee powstania, która ma na celu łączyć kulturę wschodnią i zachodnią. Szara nylonowa cholewka została zaprojektowana w oparciu o chińskie symbole wraz z przekształconą, gaszącą formą Swoosha u boku. Najprawdopodobniej, ukaże się w sprzedaży już 7 grudnia.

adidas Yeezy 500 High

Koniec roku zdecydowanie może być dobrym miesiącem dla fanów linii Yeezy. Poza restockiem wydania 350 V2 ”Black” duet ma w zanadrzu jeszcze kilka premier. Z pewnością wielu ucieszy fakt, że część z nich stanowią nowości. Dobrze znany model 500 będziemy mieli okazję kupić w wersji ”High” debiutując w kolorystyce ”Slate” już 16 grudnia.

Air Jordan III Animal Pack

Choć nasze zainteresowanie od kilku sezonów jest skierowane z inicjatywy Jordan Brand na model AJ 1, wiemy że są tu też fani pozostałych sylwetek! Dzięki współpracy z atmos, motywy zwierzęce, na stałe przenikają do lubianych wydań. Całkiem możliwe, że 19 grudnia do ograniczonej sprzedaży trafi Air Jordan III Animal Pack w kolorystyce ”Black/Dark Mocha”.

Nike Dunk Low x Off-White

Virgil Abloh przeżywa prawdziwy rozkwit, co zwieńczają sukcesy i wielokrotne wyróżnienia. W duecie z Nike, stworzył wiele interesujących wydań, a kolekcja ”The Ten” jest w dalszym ciągu jedną z bardziej pożądanych współprac. W najbliższym miesiącu ujrzymy m.in. aż trzy kolorystyki wspólnych efektów pracy nad sylwetką Nike Dunk Low (Michigan & Pine Green & University Red). Premiera jest wstępnie zapowiadana na 20 grudnia.

adidas Yeezy Boost 700 V3

Jeśli dotychczas model 700 był dla was atrakcyjny, a od zakupu odpychała was wyłącznie wysoka cena, mamy dobre wieści! Zbliżająca się wersja V3 trafi do sprzedaży w znacznie niższym retailu, który wyniesie 180 dolarów. Dodatkowym atutem kolorystyki ”Azael” jest zastosowanie pobocznych akcentów 3M. Wydania szukajcie tuż przed wigilią, 23 grudnia.

Znaczna część rynku obuwia, mody i nie tylko tętni zbliżającym się Black Friday, jednak niewykluczone że tuż po nim, pojawią się kolejne daty premier. Na obecny moment pozostaje nam cierpliwie czekać zarówno na potwierdzenie powyższych wydań jak i na nowości!