Kamil Tomaszewski, znany szerzej jako InstaBaks, jeden z popularniejszych polskich sneakerheadów, wraz z marką Saucony postanowił stworzyć unikalny custom! Miał on za zadanie połączyć trzy zajawki Kamila: buty, Japonię i jedzenie. W jaki sposób można było inaczej spełnić założenia tego projektu niż przez ramen?

Bazą całego customu zostały buty Shadow 5000 od marki Saucony. Logotypy marki od strony zewnętrznej pokryte są wzorami naśladującymi te które możemy kojarzyć z naruto-maki (to takie rybne “ciastko”). Od strony wewnętrznej prym z kolei wiodą algi.


Samo logo InstaBaksa zostało “wrzucone” do miski i umieszczone jako metka na języku buta oraz wypalone na cholewce. Do butów Kamil dołączył jeszcze pałeczki oraz łyżeczkę do ramenu. Natomiast sam custom wykonała ekipa SneakerBoyz.

A, i nie mówcie nam, że inspiracji nie można szukać wszędzie! Zdecydowanie ten projekt będzie należeć do naszych ulubionych!

Więcej informacji z buciarskiego świata znajdziesz w kategorii FOOTWEAR. Koniecznie obserwuj @streetwearhypeclub na instagramie i oznaczaj swoje zdjęcia #dailySHC!