Ewolucja Hip Hopu i postrzegania całego środowiska artystów zmienia się na naszych oczach. Angaż w projektach związanych z modą, partnerstwa z kluczowymi przedsiębiorstwami to jednak nie wszystko. Mimo tego, nigdy nie spodziewalibyśmy się, że raper nominowany do MTV Video Music Award, a tym samym aktor, poleci nam greckie przysmaki.

Ja Rule powraca w dość nieoczekiwanym stylu, a konkretniej promując greckie, lokalne delikatesy Papa Cristo’s. Jak przystało na sposób bycia artysty, jest to jedna z bardziej nietypowych reklam, która z pewnością zostanie na długo zapamiętana przez fanów i nie tylko. Raper zachwala m.in. sos Tzatziki, potrawę Oktapodakie, cytrynową zupę i Kreatopite czyli to, co jednoznacznie kojarzy się z Grecją. Dobór nie wydaje się być przypadkowy, gdyż Ja Rule ma nie lada problem z poprawną wymową, co de facto obraca w żart.

Pozostaje pytanie, czy komercyjny angaż jest jedynie zabawnym doświadczeniem, czy artysta zamierza o sobie przypomnieć i powrócić ze świeżą dawką muzyki.