Jaden Smith: “Tyler, The Creator to mój chłopak”

0

Podczas występu na festiwalu organizowanym przez Tyler’a, The Creator na scenie pojawił się Jaden Smith. Syn aktora Will Smith’a, oprócz zagrania swoich kawałków z płyty SYRE, podzielił się szokującą wiadomością: “Tyler, The Creator to mój chłopak”.

Jaden Smith jest znany ze swoich… dziwacznych poglądów i słów. Każdy kto widział wywiad lub chociaż przesłuchał jego albumu może się zgodzić do jednego – jego treści czasami odjeżdżają na długą kosmiczną jazdę. Na jego twitterze możemy zobaczyć część jego “mądrości” od sławnego już “Jak lustra mogą być prawdziwe, jeżeli nasze oczy nie są.” do “Gdyby noworodki potrafiłyby mówić, byłyby najmądrzejsze na świecie.”

Jednak w ten piątek Jaden pojawił się na Apple Beats Radio. Podczas niego jeszcze raz potwierdził plotki na temat związku z Tyler’em.

A Tyler? Podczas występu Jadena na Camp Flog Gnaw Carnival, Tyler pokazał się na scenie i palcem wskazał na to, że Jaden nie mówi prawdy. I tyle. Prawdę mówiąc nie spodziewamy się żadnego komentarza od gwiazdy z Odd Future, cała sytuacja może być dla niego… zabawna. Przecież mówimy tu o raperze, który jest dobrze znany ze swojego pokręconego poczucia humoru i od dawna zdobył status jednego z największych trolii w rapie. Naszym zdaniem całość to jeden wielki przedwczesny żart na Prima Aprilis!