Jak zdobyć darmowe Reebok Classic “City Lights”?

0

Jeśli jesteście stałymi bywalcami naszego portalu to zapewne już wiecie, że ostatnio sporo czasu spędziliśmy w Embro. Pierwszą akcją było przygotowanie customu NMD, oraz filmu “Złoty Środek Sztuki,” który możecie obejrzeć tutaj (klik).

Oprócz tego drugą częścią tego przedsięwzięcia było stworzenie drugiego filmu, do którego muzyki użyczył nam jeden z polskich producentów Da Vosk Docta do kawałka Ground Control, jak i również stworzenie drugiego customu. Całość powstała przy współpracy z Embro oraz Street Supply. Custom został nazwany City Lights, co powstało z naszego skojarzenia z SS, jak Street to miasto, jak miasto to nocą, a jak nocą to światła miasta, które w obiektywie zawsze wyglądają świetnie!
Dodatkowo oprócz samego klipu mamy dla Was kilka zdjęć, które skomponowaliśmy w lookbook. Mogą Wam przybliżyć proces całości tego co się działo na planie.

Dodatkowo przygotowaliśmy również dla Was kolejny konkurs, w którym możecie wygrać owe customowe Reeboki. Co należy zrobić aby wygrać? Przede wszystkim należy oczywiście obejrzeć klip, drugą ważną rzeczą jest wykonanie zadania konkursowego jakim jest napisanie skojarzenia do słów STREET SUPPLY w komentarzu pod konkursowym postem (link), udostępnienie i polubienie konkursowego posta również mile widziane 🙂

Konkurs trwa do 31 grudnia, tak by ktoś od nowego roku mógł śmigać po ulicach w nowiuśkich kapciach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here