Zbliża się wyczekiwany dzień wyborów prezydenckich w USA, co wywołuje nie lada zainteresowanie. Wiele firm oraz artystów stara się zmotywować Amerykanów do oddania swojego głosu poprzez przeróżne akcje. Tytułowy duet oferuje…wygranie wyjątkowego modelu Nike SB Dunk!

The Shoe Surgeon i Jeff Staple postanowili zachęcić do uczestnictwa w wyborach tworząc nieprzeciętny projekt. Jak wspominaliśmy, bazuje on na jednej z najbardziej pożądanych sylwetek tego roku. Śnieżnobiała cholewka nosi na sobie znane logo Pigeon (tym razem występującego w kapeluszu) oraz różnorodne akcenty nawołujące do oddania głosu. Są to m.in. metki na języku, u boku buta, ale i kolorowe szwy oraz wkładki w barwach flagi USA. Na piętach widnieje branding SRGN, natomiast sam but spoczywa na półprzezroczystej, lodowej podeszwie.

Aby wziąć udział w losowaniu pary, należy rozwiązać krótki quiz dot. wyborów tu, następnie otrzymamy dostęp do specjalnego sklepu z gadżetami wyborczymi ”Just Vote” (za każdego wydanego dolara otrzymamy jeden los). Następnie, należy uwiecznić oddanie głosu – m.in. w postaci zdjęcia z lokalu. Duet wybierze 20 losowych nazwisk, odbiór wygranej będzie możliwy po przedstawieniu ww. dowodu głosowania. Wszelkie informacje znajdziecie również w poniższym poście Dominica Ciambrone – założyciela The Shoe Surgeon.