Jetlagz to część ekipy JWP składająca się z Kosiego i Łajzola. Po udanym pierwszym krążku duetu o nazwie Jetlagz nastał czas na drugi album! Na stronie Jetlagz przeczytać możemy:

Szum to drugi, długogrający album duetu Jetlagz, czyli Kosiego (JWP, PCP,  Blackbook) i Łajzola (JWP, Bez Cenzury). Po pierwszym, bardzo dobrze przyjętym LP    pt. „WSK8OFMND”, wykonawcy konsekwentnie kreują swój unikalny styl, łącząc elementy rapowej klasyki, znanej z macierzystego kolektywu JWP oraz nowoczesnych brzmień i innowacyjnych zabiegów artystycznych. Tematyka utworów jest dość przekrojowa – od imprezowych, mocnych ‘bengerów’, po nostalgiczne ‘storytellingi’, natomiast wspólnym mianownikiem ich wszystkich jest pojęcie szumu, jako zjawiska które nas otacza i przejawia się na różnych płaszczyznach i wymiarach (szum miasta, szum medialny, szum informacyjny, szum w głowie, etc.). Wykonawcy zaprosili na płytę kilku skrupulatnie wybranych artystów (Ero, PRO8L3M, Gverilla, Wuzet), a o oprawę muzyczną zadbali wiodący utalentowani producenci muzyczni, m.in.: Err Bits, The Returners, Richu M czy 1988.
PREORDER BĘDZIE U CIEBIE W DOMU 29/11/2019″

Wraz z preorderem ruszył również mocny singiel – Hrabia – który możecie przesłuchać na górze wpisu. Jedno jest pewne – spodziewać się możemy dobrej dawki rapu!

Tracklista albumu:
1. Wejście
2. Boeing
3. Czarymary feat. Ero
4. 32 smartfony
5. 1 + 2
6. Hrabia
7. Flatline
8. Supermarket
9. Radio Jetlagz
10. Mieć i nie mieć feat. PRO8L3M
11. Lepkie
12. Żyć i umrzeć w WWA
13. Zwyczajne dzieje feat. Gverilla
14. Szum
15. Wyjście
bonus tracks / wersja limitowana
16. Sitcom feat. Wuzet
17. Żyć i umrzeć w WWA Siwers remix

Więc czym prędzej zamawiaj album, bo zostało jedynie 675 sztuk! O TUTAJ.

Koniecznie zaobserwuj na instagramie @streetwearhypeclub, żeby być na bieżąco! Więcej ciekawostek ze świata muzyki znajdziesz w zakładce MUZYKA.