Przy okazji towarzyszących premier nowych sylwetek z linii YEEZY, niemieckie przedsiębiorstwo może mieć nam do zakomunikowania nieco więcej.

Jak wiemy, odejście Kanye’ego Westa z Nike było nie lada wydarzeniem. Za komunikację i przejście artysty do konkurencji odpowiada w dużej mierze Jon Wexler. Długoletni pracownik adidas słynący z nawiązywania współprac z muzykami takimi jak Pharell Williams. W trakcie czteroletniego projektu YEEZY zajmował stanowisko jako wiceprezes Global Entertainment & Influencer Marketing i ochoczo dzielił się efektami pracy z raperem. Jak wynika z najnowszych doniesień, nadchodzą wielkie zmiany – Jon Wexler zostaje mianowany jako dyrektor generalny linii. Przedsiębiorstwo na obecny moment odmawia komentarza w tej sprawie pozostawiając nas bez szczegółów. Objęcie posady jest całkiem prawdopodobne i choć nie jest znana dalsza strategia, nowe dowództwo może przynieść nam wiele dobroci! Kanye West niejednokrotnie wypowiadał się na temat przyjaznych stosunków z J. Wexlerem;

”If you guys want somebody to work with your company, find someone who knows about the person they’re talking to, a guy who’s got some real backstory”

Pozostaje nam zaczekać na oficjalny komentarz i śledzić social media domniemanego dyrektora generalnego YEEZY!