Ze śmiałością możemy stwierdzić, że rynek obuwia kwitnie, a dostępność różnorodnych wydań jest większa niż kiedykolwiek. Nierzadko pojawiają się również hybrydy – jako alternatywa bazująca na znanych sylwetkach. Czy każda z nich zasługuje na zainteresowanie? To zależy, czy przytłacza nas połączeniu charakterystycznych elementów – tak jak m.in. w przypadku Sacai x Nike VaporWaffle.

W tegoroczne wakacje, ukazały się pierwsze fotografie hybrydy stworzonej w oparciu o model Air Jordan 13 oraz Vapormax 2020. Została zatytułowana jako ”Reign” i jest dedykowana kobietom. Cholewkę stworzono w oparciu o materiał przypominający siateczkę oraz skórę. Paleta barw obejmuje szarości, czerń oraz biel w towarzystwie charakterystycznego języka oraz pobocznego zamka. Na boku nie zabrakło znanego logo AJ 13 ”23” w jaskrawym, zielonym kolorze. Hybryda spoczywa na półprzezroczystej podeszwie, natomiast jej wewnętrzną stronę wzbogacono o czerwony element pośrodku.

Premiery możemy spodziewać się na przełomie jesieni i zimy bieżącego roku. Zdecydowanie nie jest to nasz faworyt jeśli chodzi o kobiece wydania, jednak jak wspominaliśmy kilka zdań wyżej – wybór jest na tyle różnorodny, że każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie!