Junes oraz Rap Addix powracają

0

Moim zadaniem jest dostarczać Wam, jak najwięcej dobrego polskiego rapu. Zgodnie z tym nie mogłem przeoczyć informacji o powrocie do nagrywania jednego z najlepszych w rodzimym undergroundzie. Junes to raper z Warszawy, który ma na swoim koncie kilka epek oraz jeden LP jako Rap Addix. Znany jest ze swojego bezkompromisowego stylu i przede wszystkim klasycznego podziemnego vibu. Jak sam nawija o sobie: “Flow ch**owe charyzmą nadrabiam!”.

Kilka dni temu do Internetu trafił kawałek pt. “Wróciłem“. Od tego momentu jasne było, że lada chwila dostaniemy kolejne informacje odnośnie Junesa i jego planów wydawniczych. Zgodnie z zapowiedziami na początek ukaże się solowa epka pt. “Nie Uciekniesz”. Następnie nowy materiał od Rap Addix w składzie Junes/Laikike1/Jeżozwierz/Soulpete. Zapowiada się ostro!

Aby podkręcić nieco atmosferę związaną z oczekiwaniem na świeżynki od Junesa, co kilka dni publikowane są stare numery, które z różnych przyczyn zostały odrzucone z poprzednich projektów. Mnie rozłożył na łopatki track “Nie-prawda” na bicie Nitro. Świetny podkład i co najważniejsze stary dobry Junes, jakiego kojarzą wszyscy fani podziemia.

 

Jeżeli Junes nie zmienił się nic i epka, jaki i nowe Rap Addix będą w podobnej stylistyce i na podobnym poziomie to – sorry za proroctwa – ale wyczuwam płytę roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here