Już dzisiaj otwarcie największego salonu Sizeer!

0

W najbliższy weekend w Galerii Posnania otwarcie salonu, jakiego jeszcze nie było. Impreza VIP, sety DJ-skie i specjalne promocje – wszystko ubrane w niecodzienną, oryginalną komunikację. Są powody, by to otwarcie należało do hucznych. Sizeer oddaje do dyspozycji klientów 480 metrów kwadratowych sneakerów i streetwearu od topowych brandów.

Na zakończenie miesiąca, 30 listopada w Galerii Posnania, nastąpi otwarcie największego w Polsce salonu Sizeer. Taka okazja zasługuje na szczególną oprawę, dlatego multibrand przygotował działania, które wychodzą poza schemat.

OF HORSE WE ARE OPEN – już sama nazwa akcji i jej identyfikacja graficzna są nieszablonowym podejściem do „wielkich otwarć”. Czarny koń streetwearu nadciąga. W piątek od g. 19:00 odbędzie się impreza VIP, na którą będą miały wstęp osoby posiadające SizeerApp. Live DJ set i do -30% na wszystko – to atrakcje, które będą czekać na klientów poznańskiego salonu. Ci, którzy nie dotrą na piątkowe otwarcie VIP, przez cały weekend będą mogli korzystać ze specjalnej promocji w oprawie muzycznej DJ-a.