Kafar Dixon37 wpadł z ekipą do studia SB Mafiji?!

0

Jak podaje profil Facebookowy “SB Wackija” Kafar Dixon37 do studia SB Label. Nie wiadomo na ile jest potwierdzona ta informacja.

Jak możemy wyczytać w poście profilu “SB Wackija”. – “Jest to już pewna informacja. Kafar z ekipą “odwiedził” nobocoto studio, celem był Białas, którego tam nie zastali. Rzecz jasna, wpadli w kominiarkach (chyba nikogo to nie dziwi) i zanim zaczęli zadawać pytania – oberwało się realizatorowi oraz klientowi studia, który w tym czasie nagrywał tam numer, prawdopodobnie wyłapali po przysłowiowym “liściu”. Jak myślicie, Białas pozostawi to bez jakiejkolwiek reakcji? Chyba jeszcze nigdy konflikt pomiędzy raperami w PL tak bardzo nie przypominał tych, które śledzimy za Oceanem i jeśli mam być szczery – mam nadzieję, że w taki się nie przerodzi. Muzyka powinna bronić się sama i jeśli problemom stawia się czoła – powinno się je rozwiązywać w studiu.”

Na chwilę obecną to jedyna wiadomość na temat wydarzenia. Nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

UPDATE: Historia została uznana ze nieprawdziwą przez Dixon37 – źródło glamrap.pl, słowami – “Informacje opublikowane dzisiaj odnośnie „odwiedzin” w Nobocoto Studio są wyssane z palca i nieprawdziwe. Stanowczo demontujemy te plotki.” Jednak na profilu wytwórni SB Mafija historia została potwierdzona – “KTOŚ BYŁ W KOMINIARKACH ALE KTO NIE WIEMY.” Najprawdopodobniej ekipa Dixon37 nie była zamieszana w całe wydarzenie.

Ktoś był w kominiarkach ale kto nie wiemy.

Opublikowany przez SB Maffija Piątek, 16 listopada 2018

Co myślicie o całej akcji?