Kali okłamał swoich fanów!?!?

0

W dniu wczorajszym informowaliśmy, że Kali ma problemy z tłocznią, w związku z czym przesunięta została premiera najnowszej płyty rapera pt. “Chakra”. W wypowiedzi Kaliego mogliśmy usłyszeć, że problemem było zaawansowane fizyczne wydanie albumu. Z tego powodu, tłocznia nie przysłała umówionej liczby sztuk płyt.

Portal RapDuma sprawdził wiarygodność podawanych przez rapera faktów. Właściciel Tłoczni BAK – Ryszard Bąk poinformował, że wina stoi po stronie artysty, gdyż to on przekazał wadliwy projekt na nadruk albumu, ponadto po złożeniu zamówienia Kali dokonywał stałych ulepszeń projektu, co spowodowało przesunięcie realizacji zamówienia (o czym został poinformowany).  Na odpowiedź rapera nie musieliśmy długo czekać. Za pośrednictwem portalu społecznościowego, poinformował, że posiada bardzo dużo dowodów na kłamstwa zamieszczone w oświadczeniu Pana Ryszarda Bąka. kali

Chcieliśmy uzyskać odpowiedź na oświadczenie Kaliego, jednak tłocznia BAK postanowiła sprawę zamknąć. Taka postawa może jednak sugerować błąd po ich stronie, gdyż zostały wydane już 3 oświadczenia i dopiero gdy raper napisał o wszystkich dowodach, które posiada to podjęli taką decyzję. Wydaję się nam, że jeżeli decydujesz się wystawiać przynajmniej jedno oświadczenie to gdy nie masz nic do ukrycia to bronisz się wobec takich argumentów Kaliego.

kali2

Czy Kali okłamał swoich fanów i zrzucił winę na tłocznię? Czy to może tłocznia próbuję się bezpodstawnie bronić przed złą sławą?

Cały artykuł znajdziecie pod tym adresem.

https://streetwearhypeclub.com/portal/2017/03/30/kali-ma-problemy-z-tlocznia/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here