Gdybyśmy mieli wskazać choć kilka pobudek, dla jakich wiernie kibicujemy niemieckiemu przedsiębiorstwu, byłyby to m.in. kreatywne kampanie z różnorodnymi artystami i nieograniczona kreatywność. Poza kolekcjami ze sportowcami, przez lata adidas zyskiwał znaczących partnerów, dając tym samym szansę na indywidualne projekty. Jednym z nich, jest chociażby Kanye West i linia YEEZY.

Kerwin Frost jest znany z niebanalnego humoru, który wykorzystuje zarówno w modzie, byciu DJ’em jak i gospodarzem własnego talk show. Początkowo zasłynął z marki Spaghetti Boys, współpracując z wieloma projektantami. Osobowość i charyzma doprowadziła go na wyżyny, a według magazyny Vogue, jest najzabawniejszym facetem w świecie mody. Po wielu latach starań, Kerwin może dumnie pochwalić się nadchodzącym partnerstwem z adidas. Jak przystało na komika, przedsmak projektu został przedstawiony w specyficzny i niecodzienny sposób. Sesja zdjęciowa stawia go w roli yeti, kosmity zainspirowanego ”Lost in Space” i garbusa nawiązującego do ”Dzwonnik Notre Dame”.

”These are costumes, but they’re an expansion of my vision and of where I want to take it—almost a peek at what I’m going to do. I wanted to push the needle with it”

Kampania ma obejmować zarówno kolekcje odzieży jak i obuwia, a jej debiut ma nastąpić jeszcze w tym roku.