Przedsiębiorstwo z ponad 60 letnim stażem, współpracowało z wieloma projektantami i artystami różnorodnych profesji. Allen Iverson, YG, Gigi Hadid czy Gosha Rubchinskiy to zaledwie garstka przykładów. Nowy rok stawia przed każdym z nas nowe cele, nie jest inaczej w przypadku marek, które muszą sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.

Reebok ogłasza globalne partnerstwo z gwiazdą R&B! Khalid jest wielokrotnym zdobywcą nagród takich jak m.in. Grammy, BET Award czy Billboard Music Award. Jego kariera zaczęła nabierać tempa po wydaniu singla ”Location” w 2016 roku. Khalid podzielił się radosną nowiną umieszczając zdjęcie ze swoim pupilem Maui, w towarzystwie odzieży i obuwia Reebok. (Swoją drogą, jeśli chcielibyście zdobyć limitowany dres dla swojego psa, Reebok daje wam na to szansę! Możecie spróbować swoich sił i wygrać ubranie pod tym linkiem). Matt Blonder, wiceprezes ds. marketingu firmy, podkreśla że artysta jest symbolem oryginalności, dumy ale i wyobraźni wśród dzisiejszej młodzieży. Debiut współpracy ma nastąpić jeszcze tej wiosny.

“I love how they mix old and new and honor the classics with fresh twists. I hope we can inspire a new generation of people to be themselves and take creative chances.”