Kolejna realizacja dla Eastend.pl

0

Eastend.pl to jeden z większych sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą obuwia oraz odzieży streetwearowej. Przez ostatnie miesiące mamy okazję uczestniczyć w zmianie wizerunku sklepu internetowego. Jako firma MagicTown Group odpowiadamy za zdjęcia produktowe oraz lookbookowe, które możecie zobaczyć nie tylko na stronie internetowej, ale także instagramie sklepu.

W ostatniej sesji zdjęciowej dzielnie pozowali Klaudia Chojnacka, Aleksandra Przywitowska oraz Kamil Stefanowski. Autorami zdjęć byli Diana Raczkiewicz, Mateusz Włoch oraz Paweł Lewandowski.

Marki, które tym razem uchwyciliśmy w naszych obiektywach to Champion oraz Russell Athletic. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane na terenie Gdyni.

Przygotowaliśmy również dwa filmiki, w których Grzegorz Mularski opowie Wam o historiach tych dwóch marek odzieżowych. Koniecznie zapraszamy na instagram sklepu, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia naszego autorstwa i nie tylko. Zobaczycie tam również wszystkie backstage z naszych sesji zdjęciowych!