Kolejny nowy polski brand w rękach SHC!

0

Jak już pewnie zdążyliście zauważyć na portalu pojawia się coraz więcej informacji dotyczących naszych rodzimych polskich marek. Tak też kontynuując temat natrafiliśmy na markę Nightingale, która powstała stosunkowo niedawno. W odróżnieniu od poprzednich artykułów z polskimi brandami tym razem mieliśmy możliwość sprawdzenia ciuszków jak prezentują się na żywo, gdyż paczucha z nimi przyjechała prosto do naszej redakcji.

Aktualnie w ich ofercie znajdują się trzy produkty- dwa modele bluzy oraz t-shirt. Po przywdzianiu zbroi od Nightingale można stwierdzić, że bluza w środku jest mega miękka (bawełna drapana), a t-shirt wykonano z dosyć grubej bawełny, tak też nie powinna się zrobić z niego szmata po kilku praniach. Ostatnio też przy wielu polskich markach widzimy, że najczęściej nie podobają Wam się ceny, tutaj sytuacja jest nieco inna, bo ciuszki są trochę tańsze niż przy innych markach bo 180 plnów za bluzę czy 80 za tees to jeszcze nie tragedia.

Jako, że mieliśmy również trochę wolnego czasu to postanowiliśmy zrobić też kilka zdjęć oraz video, by jak najlepiej przybliżyć Wam jak prezentują się ciuszki. Tak też gorąco zachęcamy do obejrzenia. Oczywiście też ocenę gustową pozostawiamy Wam, dla zainteresowanych link do ich sklepu internetowego znajdziecie tutaj (klik).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here