Co roku czeka się na dwa wydarzenia: Młode Wilki i Boże Narodzenie. Popkiller w dniu wczorajszym i przedwczorajszym ogłosił kolejnych zawodników, którzy wystąpią w tegorocznych Młodych Wilkach. Okazują się to być Oki oraz Koza.

Trzecim Młodym Wilkiem został ogłoszony Koza. Znany Uznawany przez niektórych za polskiego Tylera, the Creatora. Przez innych znienawidzony. Bardzo kontrowersyjny i bardzo interesujący. Trzeba przyznać, że idealnie wpasowuje się do Popkillerowego klimatu. Zdecydowanie jeden z ciekawszych polskich Freshmanów.

Czwarty Młody Wilk Popkillera to Oki. Jest to kozak jakich mało, zaliczał występy u takich artystów jak W.E.N.A., Pezet. Kawałki z 47Universe zostały gościnnie umieczane na kanałach takich jak JWP Crew czy nigdystoptv (Pro8l3m). Z resztą, Okiemu udało się supportować Pro8l3m. A jego numer, “Whoop”, z niesamowitym klipem wykonanym przez KOOZĘ, usłyszał chyba każdy interesujący się polską sceną rapową.

W ogóle, trzeba przyznać, że póki co Popkiller ruszył z najnowszą edycją z grubej rury. Cała czwórka dotychczas ogłoszonych graczy to naprawdę mocni Freshmani. Czekamy na Wasze typy!

Aby być na bieżąco z informacjami ze świata muzyki, koniecznie zajrzyj do działu MUZYKA.