Kramberry vol.5

0

Z roku na rok stawiamy sobie coraz wyższe cele i wyzwania, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że stajemy się festiwalem. Piątą edycję zapowiadały dwa wydarzenia: przegląd filmów o tematyce modowej oraz wystawa zdjęć, do której zaprosiliśmy czołowych bydgoskich fotografów.

Kramberry to festiwal pełen świeżych trendów i unikatowych projektów. Na event składa się kilka elementów: targi, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz wystawa z cyklu Re:format.

Na wystawie, która odbędzie się w Landschafcie, swoją twórczość zaprezentuje znany i ceniony artysta z Warszawy, Grzegorz Piwnicki aka Forin – autor ponad 100 najważniejszych okładek polskiego hip-hopu. Forin poprowadzi również warsztaty, na których uczestnicy zaprojektują swój własny egzemplarz opakowania CD i poznają wszystkie etapy powstawania okładki – od szkicu, poprzez techniki składu, aż po publikację.

W tym roku po raz pierwszy odbędą się również warsztaty dla dzieci, które poprowadzi ilustratorka Agata Polasik, na co dzień pracująca w warszawskim studio Super Super. Dzieciaki dowiedzą się czym jest projektowanie oraz postawią pierwsze kroki na ścieżce budowania swojej tożsamości artystycznej.

Nie zabraknie oczywiście: muzyki z vinyla, lokalnych przysmaków, świeżo palonej kawy, zimnych napoi, będą leżaki, hamaki i wszystko, co sprawi, że listopadowa aura nie będzie Wam straszna 🙂

Wisienką na torcie piątej edycji będzie after, który wraca do Mózgu. Zagrają dla nas goście z Warszawy czyli Sonar Soul i 65,5 Minut Projekt! Obiecujemy, a nawet gwarantujemy, że będzie nieprzeciętnie i miło – jak zawsze 🙂

Nie możemy się doczekać!

Do zobaczenia w listopadzie!

KRAMBERRY
Dom Mody Drukarnia
ul. Jagiellońska 1, Bydgoszcz
12:00 – 18:00 / wejście: free
✖ SWR (Bydgoszcz)
✖ Morgan (Fordon)

AFTERKRAM
Klub Mózg
ul. Parkowa 2, Bydgoszcz
22:00 – 06:00 / wejście: 20 pln
✖ Sonar Soul (U Know Me / Warszawa)
✖ 67,5 Minut Projekt (Warszawa)
✖ Finger (Warszawa)

—-

WARSZTATY
✖ Forin – www.forinstudio.com
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
Stary Rynek 24, Bydgoszcz

✖ Agata Polasik – www.behance.net/agatapolasik
Dom Mody Drukarnia
ul. Jagiellońska 1, Bydgoszcz

WYSTAWA (07.11 – 07.12.2015)
✖ Forin – www.forinstudio.com
Landschaft
ul. Gimnazjalna 6, Bydgoszcz

Wszystkie informacje dostępne są na naszej stronie: www.kramberry.pl

Link do eventu: www.facebook.com/events/1137179272962444

Link do fanpage: www.facebook.com/kramberry.bydgoszcz/?fref=ts

KRAMBERRY plakat v2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here