Królowie wymiennych swooshy!

  0

  Na fali swoosh packów i Travisów wraz z wymiennymi swooshami Nike, ekipa Patcher.eu wzięła się do roboty i już dziś od godziny 18 będzie dawać nam swój produkt!

  Jest to projekt, który mogliśmy zobaczyć na otwarciu nowego sklepu Distance.pl. Dużo też możemy oglądać na instagramie marki. No ale, czym jest Patcher.eu? Patcher to nakładka na swoosha, odpowiednio zamocowana na rzep. Producent wypuszcza zarówno przystosowane buty jak i elementy wymienne czyli wcześniej wspomniane nakładki. Obecnie są trzy wzory widoczne na zdjęciach w artykule.

  Ważny element też jest taki, że przystosowane buty możemy kupić w dwóch wariantach. 1 – przystosowany do noszenia jednego Patchera (z zewnątrz) na jednym bucie oraz 2 – przystosowany do noszenia dwóch Patcherów na jednym bucie (wewnątrz i zewnątrz). Ceny odpowiednio wynosić będą za wariant 1 – 560 zł oraz za wariant 2 – 650 zł. Do wariantów dostaniecie odpowiednio 2 lub 4 Patchery jednego wzoru. Przystosowany but to oczywiście widoczny na wszystkich zdjęciach Nike Air Force.

  Macie również możliwość zakupu samych nakładek. Ceny to:

  💚💙 -> 89zł (para)
  🌶 -> 89zł (para)
  🌵-> 99zł (para)

  Zamówienie możecie złożyć na stronie Patchera już o godzinie 18!