Których polskich raperów warto obserwować na Snapchacie?

0

Coraz więcej raperów przekonuje się do Snapchata. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was listę, dzięki której będziecie mogli dodać ich wszystkich za jednym zamachem.

Najlepsze snapchaty raperów z Polski

Cieszymy się z rosnącej popularności snapa, ale szczerze powiedziawszy, nie wszyscy raperzy wykorzystują jego potencjał. Jest jednak dwójka, których story szczególnie nam się podobają i to ich powinniście naszym zdaniem śledzić uważnie.

pezet snap snapchat quebonafide

Pezet – pezetofficial

Pamiętacie, co Paweł mówił kiedyś o polskich słuchaczach? “Takie jeszcze mam przemyślenie o zjawisku polskiego hip hopu i fanach. Niedawno np wstawiłem na ten wall kawałek Diamond D – Hiatus remix i to ma 200 lajków, heh, powiem tak, nie chcę mieć kurwa nic wspólnego z żadnym “fanem rapu”, który tego nie zna. Po prostu!”

Dodał też, że “Przypominam sobie o co w tym wszystkim chodziło i nie chcę po prostu mieć nic wspólnego z ludźmi, którzy np. “Słuchają tylko polskiego rapu”, względnie nie znają starych klasyków”.

Odzwierciedlenie tych słów znajdziecie u Pezeta na Snapie. Praktycznie każda wrzutka ma muzyczkę w tle, najczęściej pasującą do pokazywanej sytuacji. Takiej dawki różnorodnej muzyki jak u niego, nie znajdziecie raczej nigdzie. Nie uświadczycie tutaj też monotonnej gadaniny – kiedyś wkurwiony Paweł oznajmił, że wyczerpał gadane snapy na najbliższe X lat.

Ponadto, dzieje się u niego ostatnio mnóstwo – nową kolekcję Koki, stylizowaną na lata 90, mogliście zobaczyć na jego story już dawno temu. Mamy ogromną nadzieję, że pracuje też powoli nad nową płytą. I jeżeli będzie miała taką osiedlową stylówę, jak jego story na snapie, to jedynka OLISu pewna.

quebonafide snapchat snap

Quebonafide snapchat – kebonafajda

Drugie konto, które należy dodać jak najszybciej. Wygrywając żyćko ciężko jest prowadzić nudnego snapa. Kuba zwiedza cały świat ze swoją wesołą ekipą, co pokazuje na swoim story. Aktualnie jest w Brazylii i codziennie gra w piłkę na Copacabanie. Pogratulować, pozazdrościć i koniecznie obserwować.

Przy okazji, warto obczaić snapa jego wesołego hypemana.

Krzy Krzysztof – krzy.krzysztof

Sitek – _hollaatyaboy_

Tede – tedef_nwj

tede snap snapchatBiałas – bialas_h8me

Solar – solarwwa

solar snap snapchat solar

Bezczel – bezczel_nr1

BeteoBeteo

 Keke – keketakierzeczy

Paluch – paluchofficial

Bonson – actionbonson

Sobota – sobotaessamc

Małolat – malolatofficial

B.R.O – browwa

Żabson – zvbsxn

Deys – dawideys

Bedoes – bedotherealest

Kaz Bałagane – lilbalagan

Gedz – gedz_nnjl

Guzior – eviltwinpl

 Kubi Producent – kubionthetrack
Malik Montana – gm2lmalik
PlanBe -planbe_suko
Reto – young_travolta 

Young Multi – spokomulti

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here