Kultowe klapki Kubota z nowym atakują z nowym sezonem!

0

Kubota to marka kojarząca się głównie z klapkami… albo tylko klapkami. Po swoim niesamowitym powrocie i drastycznej zmianie wizerunku, kultowa marka obchodzi w tym roku swoje 25-te urodziny.

Większość z nas może kojarzyć kultowe klapki, które można było dostać niemalże wszędzie. I jeszcze nawet te 10 lat temu, nikt nie myślał co się stanie z Kubotą. Obecnie marka prowadzi sprzedaż klapek premium (z których 1% sprzedaży zostaje podarowane fundacji DKMS), a wczoraj zdecydowała się na powrót kultowych klapek na rzep w cenie 25 zł/para. I dostajemy je już w czterech kolorach: czarnym, granatowym, żółtym oraz fioletowym.

Generalnie widać, że ten rok ma być przełomowym dla polskiej marki produkującej klapki. Powrót rzepów, ale co poza tym? Zwiększenie oferty klapek premium! Kubota planuje stworzyć kolejne świetne wzory już w drugiej połowie kwietnia. Ale to nie koniec! Jeszcze w tym roku dostaniemy od marki możliwość stworzenia w 100% customizowanych klapek! To chyba można powiedzieć, światowe rozwiązanie!

Obecnie w swojej ofercie marka posiada poza klapkami akcesoria takie jak breloki, przypinki czy też worki na klapki! Ciekawe co przyniesie marce nowy rok!

Ceny klapek Kubota obecnie wahają się od 25 zł do 199.99 zł.

Zakupicie je na oficjalnej stronie marki.