Kurtki i płaszcze marki Rains najlepiej sprawdzać jak pada deszcz!

  0

  Niedawno wybraliśmy się razem z Olą Przywitowską w teren, żeby wypróbować przeciwdeszczowe kurtki marki Rains.

  Rains to marka odzieżowa pochodząca z Danii powstała w 2002 roku. Powstała jako ubrania przeciwdeszczowe – i swoją drogą, własnie od tego głównego elementu jakim jest deszcz powstała nazwa marki. Od 2016 roku marka konsekwentnie otwiera kolejne sklepy w miejscach takich jak Kopenhaga, Londyn czy Paryż. Oczywiście to nie koniec, bo lista sklepów koncepcyjnych wciąż rośnie – już niedługo będzie się składać z 23 lokalizacji! Na szczęście, nie musicie specjalnie jechać za granicę. Produkty dostępne są w sklepie Elska.pl – zarówno stacjonarnie jak i on-line.

  Pogoda sprzyjała próbom – akurat padał deszcz, co pozwoliło na sprawdzenie  kurtek w ich środowisku naturalnym. Nasza modelka – Ola, nie zmokła, więc kurtki działają zgodnie ze swoim przeznaczeniem. A do tego wyglądają naprawdę ładnie!

  Oczywiście Rains to nie jedynie kurtki i płaszcze. Marka posiada w swojej ofercie szeroki wybór akcesoriów takich jak czapki, kapelusze, nerki, plecaki i wiele, wiele innych! Prosty krój i  unikalne materiały, a także dobór kolorów sprawiają, że przeciwdeszczówki marki Rains są produktem niemal idealnym.

  Z resztą, sprawdźcie sami:

  Zdjęcia zostały wykonane przez @matt.why.not, który również zmontował film wykonany przez @polo_magic.