Znamy pierwszych gości z nadchodzącej płyty Bedoesa!

0
bedoes

Raper aktualnie pracuje nad krążkiem Kwiat Polskiej Młodzieży.

Kwiat Polskiej Młodzieży – kogo usłyszymy?

Poprzedni album Bediego, Aby śmierć miała znaczenie, okazał się wielkim sukcesem. Nie dość, że raper zadebiutował na 1 miejscu w rankingu sprzedaży muzyki OLiS, to znalazł się na językach wszystkich fanów rapu. Nadchodzący album rapera jest z pewnością jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku.

Na chwilę obecną poznaliśmy 4 single z płyty Kwiat Polskiej Młodzieży. „Gustaw”, „05:05”, „Filipiny” oraz „Wow” okazały się wielkimi sukcesami. Dziś Bedoes ujawnił jakich gości możemy spodziewać się na albumie!

Młody raper stawia na ciężką artylerię – Białas pierwszym gościem na mojej nadchodzącej płycie. Drugim gościem jest Quebonafide. 

Białas pierwszym gościem na mojej nadchodzącej płycie. Drugim gościem jest Quebonafide.

Opublikowany przez Bedoes Wtorek, 31 lipca 2018

Album zostanie wydany nakładem wytwórni SB Maffija Label. Na chwilę obecną nie znamy daty premiery krążka.

Hype na płytę jest ogromny. Wystarczy tylko spojrzeć na wyświetlenia pod teledyskami rapera na YouTube. Singlowe “Wow”, opowiadające o życiu Bedoesa przed światłami sceny oraz jego oczekiwaniami na przyszłość, zdobyło 1 milion wyświetleń w przeciągu 24 godzin.

Po 1,5 tygodnia klip obejrzano 8 milionów razy.

Czy nam się to podoba, czy nie, Bedoes jest jedną z znacznych figur na scenie hip-hopowej. I nie wygląda na to, że gdzieś się wybiera.

Singlowe “Wow” możecie sprawdzić poniżej!

W innych wiadomościach, Major SPZ i Paluch z teledyskiem do numeru Towar!