Jordan Brand uskutecznia wprowadzanie świeżych kolorystyk i współprac na bazie Air Jordan 1, jednak nie zapomina o korzeniach. Wielki powrót kolorystyki AJ 4 ”Bred”, AJ 3 ”Black Cement” czy AJ 11 ”Concord” to tylko garstka modeli, których powrót znacząco ucieszył fanów. Reedycje są zarówno świetną okazją do zdobycia wydania ale i przybliżają historię, która pozwala nakreślić losy linii z przeszłości.

Kalendarz premier zapełnia się w mgnieniu oka, zarówno na rok 2020 jak i 2021. Jak wynika z najnowszych informacji, do sprzedaży ponownie trafi sylwetka AJ 11 ”Legend Blue” jednak tym razem w wersji Low. Poprzednia premiera High miała miejsce w 2014 roku, tak więc z pewnością jest to wydanie warte uwagi. Na obecną chwilę nie ujawniono oficjalnych fotografii, jednak wygląd kolorystyki ma być zbliżony do poprzednika sprzed 6 lat. Śnieżnobiała cholewka z elementami błękitu, ma ujrzeć światło dzienne w maju 2021 roku.

Pozostaje nam cierpliwie oczekiwać szczegółów i zdjęć sampli. Warto wspomnieć, że w najbliższych miesiącach czeka nas również m.in. reedycja AJ 6 ”Hare” jak i ”Carmine”.