Levis Polska zaprasza na wyjątkowy wernisaż Manufacturing Defect!

0

Manufacturing Defect – Artistic Series to projekt, który inspiracji poszukuje na etapie procesu tworzenia, prób i chwilowych porażek. Efektem są prace niedoskonałe których indywidualny charakter dodatkowo podkreśla wada produkcyjna i dekonstrukcja kurtki na którą zostały naniesione.

Marka Levi’s stała się partnerem unikalnego projektu artystycznego. Zulu Kuki zaprosił do współpracy trzynastu utalentowanych i wyjątkowych artystów, by tym razem prześwietlić przez kontrolę jakości projekty niepełne, niepoprawne i wadliwe. Wszystkie prace przedstawione na kultowych kurtkach Levi’s® Trucker Jacket staną się dziełami sztuki użytkowej.

W projekcie bierze udział 13 artystów – fotografowie, graficy, ilustratorzy, muzycy, itp.:
Barrakuz
NAWER
OSOM.
Swanski
Riamone
Lukasz Zietek
Sandra Kpodonou
Rosalie.
Jorge Alva
Hypetalk
Marta Kudu
HOLAK
Bee’ski Art

11 niepowtarzalnych projektów (niektóre tworzone w duetach) zostanie zaprezentowanych w ramach wernisażu Manufacturing Defect – Artistic Series, 29 listopada w nowo powstałej przestrzeni artystycznej WARMUT(2. piętro). Poza kurtkami na wystawie zaprezentujemy nowe prace fotograficzne, które stworzył Maksym Rudnik specjalnie na to wydarzenie!
Wystawa potrwa do 1 grudnia, a następnie będzie ją można zobaczyć w specjalnie na ten cel zaadaptowanej przestrzeni na Dworcu Centralnym w Warszawie. Każda z prac dostępna będzie do zakupu w formie 1 unikatowej sztuki. Środki ze sprzedaży kurtek zostaną przeznaczone na organizację Traffic Design, tworzących projekty związane z ulepszaniem przestrzeni miejskiej.

Levi’s® od ponad 144 lat jest symbolem buntu, nonkonformistycznego myślenia i przede wszystkim kreatywności. Już od kilku sezonów customizacja ubrań marki pomaga wyrazić osobowość i podkreślić indywidualność każdego z nas.

Manufacturing Defect – Artistic Series by Zulu Kuki
x Levi’s®

wernisaż:
czwartek, 29.11.2018
godz. 19:00
WARMUT (2 piętro)
ul. Marszałkowska 45/49, Warszawa

W trakcie wydarzenia odbędzie się wyjątkowy koncert KYÖKU – Official x EssexOfficial

Identyfikacja by OSOM.

Do zobaczenia!