Lil Pump: “Jestem w najgorszym punkcie mojego życia, nie chcę już tu dłużej być”

0
lil pump

Wygląda na to, że Lil Pump przechodzi na przez kryzys. Na swoim szybko usuniętym Instagram Story podzielił się swoimi negatywnymi emocjami z fanami. 

Mentalny kryzys Lil Pump’a?

Lil Pump raczej nie przypomina Lil Peep’a. Peep znany był z mrocznej, emocjonalnej i depresyjnej muzyki. Teraz wygląda na to, że przez podobne problemy mentalne przechodzi Lil Pump.

Na swoim Instagram Story raper zamieścił, szybko usunięty, przekaz dla fanów. “Jestem na probacji, nie mogę nic robić. Jestem w najgorszym punkcie mojego życia, nie chcę tu dłużej być.”

Raper ma problem z przyzwyczajeniem się do życia na trzeźwo. Od pewnego czasu na swoim social media hucznie namawia fanów do porzucenia narkotyków. Sam stara się oddalić od leanu i xanaxu. Wygląda na to, że odrzucenie tych dwóch substancji źle wpływa na kondycję mentalną rapera. Myślicie, że Lil Pump da radę czy zmieni się w emo-rapera?

Pump ostatnio wydał nowy klip do kawałka “Drug Addicts”. W video wystąpił Charlie Sheen. Oboje znani są ze swojego zamiłowania do łatwych dziewczyn i narkotyków. Numer zapowiada nadchodzący album Pump’a “Harvard Dropout”. Nie znamy jeszcze daty premiery.

W innych wiadomościach, Bonson i Souplete łączą siły z „Starszym Bratem” w nowym singlu!