Lil Uzi Vert podzielił się hasłem do swojego IG… na ścianie łazienki w Londynie?

0
lil uzi vert instagram

Często słyszy się o włamach na konto Instagram różnych celebrytów. Lil Uzi Vert podzielił się swoim loginem i hasłem z innymi sam. Dane wypisał na ścianie publicznej łazienki w Londynie.

Trudno powiedzieć co artysta miał na myśli. Podobno Lil Uzi Vert podzielił się swoim loginem i hasłem do Instagrama oraz serwisu iCloud, wypisując go na ścianie toalety w Londynie.
Trudno powiedzieć czy to nie tylko skomplikowany stunt marketingowy – ale na IG Uziego dzieją się teraz dziwne rzeczy. Najpierw dostajemy krótki post tłumaczący całą sytuację.

Drugi post jest bardziej creepy. Krótkie selfie video przedstawia kogoś ukrywającego się przez osobą, która podobno chodzi w okolicy nago z mieczem w ręce. Opis filmiku “(281)-330-8004” odwołuje się do klasycznych wersów rapera Mike Jones. Jest to numer telefonu pod którym fani rapera mogli do niego zadzwonić.

😔 (281)-330-8004

Post udostępniony przez 16 (@liluzivert)


Z ostatnich postów rapera wynika, że miał dość social-media. Jego zdjęcia były robione za pomocą telefonu jego managera. Opisami zajął się również ziomek Uzi’ego. Artysta miał się skupić na tworzeniu muzyki.

 

Co myślicie o całej sytuacji? Czy to sprytny zabieg marketingowy czy Uzi po prostu ma gdzieś social-media?

Zobacz także: Tekashi69 6ix9ine ma kłopoty: “Mogę trafić na 3 lata do więzienia”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here