Świat mody ciągle ewoluuje, czego zresztą sami jesteśmy świadkami. Kim Jones przetarł wiele szlaków, kiedy to zaangażował się w projekt łączący elegancję Louis Vuitton wraz z ulicznym stylem Supreme. Zdaje się, że jego następca ma równie odważne pomysły!

Założyciel Off-White jak i obecny dyrektor artystyczny tytułowego domu mody, nie kryje się z dość postępową stylistyką, której poszukują młodzi klienci. W jednym z wywiadów, podkreślił że nigdy nie postrzegał mody i skateboardingu jako odmiennych światów, co mogło zwiastować ideę nadchodzącej współpracy. Na swoim Instagramie, opublikował fotografię w towarzystwie Luciena Clarke’a wraz z ogłoszeniem nowej sylwetki obuwia. Będzie to tym samym pierwsze w historii Louis Vuitton wydanie dedykowane skateboardingowi! Lucien wystąpił w nich w magazynie Thrasher oraz udostępnił kilka szczegółowych zdjęć. Monochromatyczna sylwetka nosi na sobie jego ”podpis” wraz z pomarańczowymi akcentami jak i monogramem na podeszwie.

Partnerstwo może ucieszyć nie tylko sympatyków deski ale i wiele zmienić. Niegdyś postrzegana jako niszowa zajawka, dziś jest pozbawiona większych uprzedzeń. Niestety póki co, data możliwej premiery i szczegóły są owiane tajemnicą.