Trudno uwierzyć, że witamy się z wami w Nowym Roku, zapowiadając premiery dot. kolejnego miesiąca. Jak wielokrotnie wspominaliśmy, kalendarz jest przepełniony, a wśród nich znajdziemy wiele perełek!

Nike Dunk High x AMBUSH ”Cosmic Fuchsia”

Jeśli zdążyły znudzić was klasyczne wydania na bazie sylwetki Dunk, współpraca AMBUSH może zaciekawić! Tokijska firma nieco zmodyfikowała podstawowe elementy takie jak m.in. Swoosh, a także dodała charakterystyczne elementy z logo wokół pięty.

04/02

Air Jordan 1 x Trophy Room

Wraz z początkiem października ubiegłego roku, świat obiegły pierwsze fotografie zupełnie nowej wersji ”Chicago”. Błyszcząca sylwetka z podpisem M. Jordana została współtworzona z Trophy Room, którego właścicielem jest syn legendy.

10/02

Air Jordan 1 ”Silver Toe”

Przyszedł czas na kolejną pozycję dla Pań, które w końcu mogą liczyć na więcej niespodzianek. Jordan Brand przedstawia srebrną bazę AJ 1 w towarzystwie czerni oraz bieli. Struktura łączy gładką skórę wraz z błyszczącym metalicznym połyskiem.

12/02

Air Jordan 6 ”Carmine”

W końcu doczekamy się reedycji prawdziwego klasyka debiutującego w 1991 roku. Kolorystyka ”Carmine” trafi do sprzedaży po 7 latach, honorując obchody 30 urodzin modelu wraz z Nike Air na pięcie.

13/02

Nike SB Dunk Low ”Pink Pig”

Są z nami fani motoryzacji? Tytułowe wydanie to czysta inspiracja Porsche 917/20 – wyścigówką z 1971 roku. Zamszowa, różowa cholewka z akcentami czerwieni, nawiązuje do kolorów ”Big Berthy”.

13/02

Air Jordan IV ”Taupe Haze”

W przeszłości, do sprzedaży niejednokrotnie trafiła sylwetka wzbogacona o ścieralne właściwości wierzchniej warstwy cholewki. Tym razem, Jordan Brand przedstawia takowy projekt na bazie Air Jordan IV w beżowej odsłonie wraz z akcentami czerni oraz czerwieni.

27/02

Luty wydaje się być zdominowany przez Nike, jednak jak wiemy – firmy lubią zaskakiwać tak więc niewykluczone, że najbliższe dni odkryją kolejne karty.