Kolaboracja, o której już wcześniej pisaliśmy zaczyna się ziszczać! Kolekcja Malik Montana x Vincent Roset ruszyła z preorderem dwa dni temu! A z okazji preorderu ta ekskluzywna kolaboracja będzie dla Was dostępna taniej o 30%!

Galanteria wykonana jest z tej samej skóry, której używa przy produkcji swoich produktów GUCCI. Każdy produkt wykonywany jest w procesie LUXURY HANDMADE. Marka zadbała aby tylko jedna osoba dotykała skóry, z której wykonywany jest konkretny przedmiot, tak aby zachować jej jak największą unikatowość oraz by mogła ona wejść w naturalną relację ze swoim nabywcą dając właściwy sobie zapach i dotyk. W kolekcji znalazły się: DUFFLE BAG, BELT BAG, UNISEX BACKPACK oraz kobiecy MINI BACKPACK.

Marka Vincent Roset stawia sobie 4 główne filary: Jakość, Personalizcja, Detale oraz Cena. 4 filar oczywiście to kusząca cena w preorderze. A te zaczynają się od 300 zł na stronie producenta. A potem mają zdrożeć.

W każdym razie, co istotne, skórę, z której zostały wykonane produkty, dotykała w trakcie procesu produkcyjnego tylko jedna osoba! Aha! Każdy przedmiot ma idealnie wygrawerowany #GM2L oraz ukrytą kieszonkę, którą sami musicie znaleźć! Tak jest! Do sami-wiecie-czego hehe.
A jeśli chcecie spersonalizować swoje itemki, chłopaki z Vincent Roset zrobią to bez problemu!

Co istotne, zachęcamy do zakupów na stronie marki! Preorder trwa do 17 października, więc macie jeszcze trochę czasu, żeby się zdecydować. No i bądź jak Malik!

Jesteś z Trójmiasta? Koniecznie musisz się wybrać na Street Fashion Forum Gdańsk!