Manager 6ix9ine przesłuchiwany w sprawie dwóch strzelanin

0
Tekashi69 6ix9ine days69

6ix9ine może także być zamieszany w całą sprawę. Nie wygląda to dobrze dla rapera. 

Beef między 6ix9ine, a Casanova toczy się już od pewnego czasu na social-media. Wygląda na to, że Tekashi brał go na poważnie. Teraz zarówno on, jak i jego manager mogą mieć poważne problemy.

Przez weekend podczas walki Adrien Broner vs. Jessie Vargas w Brooklyn’s Barclays Center Saturday ktoś z ekipy Tekashi’ego wystrzelił broń. Strzał zamierzony był w przeciwnika rapera, Casanova. Policja ustaliła, że osoba która zostawiła łuskę na miejscu zdarzenia była członkiem grupy rapera z tęczowymi włosami. Podobne zajście miało miejsce parę minut później, już na ulicach dzielnicy Brooklyn.

Teraz służby przesłuchują managera artysty, Tr3yway’a. Według świadka miał być on odpowiedzialny za całe wydarzenie. Policja dotarła do nagrania, gdzie widać jak opuszcza samochód koło Barclays Center. Druga osoba na video to najprawdopodniej 6ix9ine. Klip przedostał się do sieci i możecie go sprawdzić poniżej.

Wszystko jest spowodowane beefem między Tekashi, a Casanova. Raperzy od pewnego czasu wymieniają się obelgami na social-media. Do sieci przedostało się video, gdzie widać rywala 6ix9ine ponoć uciekającego przed strzałami. 69 wrzucił klip na swój instagram komentując: “You keep my name out your mouth: HOW YOU GETTIN SHOT AT IN YA OWN HOOD.” Casanova twierdzi, że nikt do nie go nie strzelał.

 

#casanova further clarifies the situation in the video that #6ix9ine posted

Post udostępniony przez DJ Akademiks (@akadmiks)

W innych rapowych wiadomościach, Diplo i Trippie Redd spełniają marzenia w video do Wish!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here