Wielkimi krokami zbliżamy się do wiosny, a co za tym idzie – do wielu wyczekiwanych premier! Przed nami gorący czas, a miesiąc rozpoczniemy wraz z uruchomieniem aplikacji adidas CONFIRMED – to jednak dopiero początek.

Nike SB Dunk High x Carpet Company ”Royal Pulse”

Wraz z połową grudnia 2020 roku, otrzymaliśmy pierwsze fotografie modelu współtworzonego z małym skateshopem z Baltimore. Bracia postawili na dwuwarstwowy projekt, czego efektem jest zdzieralna cholewka. Pod błękitną wersją, kryje się żółtawy odcień oraz charakterystyczny napis ”Brought To You By The Habilis at Carpet Company”.

02/03

adidas YEEZY 450 ”Cloud White”

Wyczekiwana sylwetka znana wcześniej pod oznaczeniem 451, po trzech latach plotek – trafi do sprzedaży. Masywna budowa w zestawieniu z prążkowaną skarpetą z pewnością nie jest butem dla wszystkich, natomiast z pewnością nie będzie zalegać w magazynach. Debiut odbędzie się za pośrednictwem Yeezy Supply.

04/03

Nike SB Dunk Low x Supreme

Marcowa współpraca jest zainspirowana projektem duetu z 2003 roku na bazie Dunk High. Tym razem mamy do dyspozycji aż cztery kolorystyki, tj. ”Darkroot Brown”, ”Hyper Royal”, ”Mean Green” oraz ”Black”. Na każdej z nich widnieją złote gwiazdki, wraz ze skórzanymi panelami.

04/03

Nike Dunk Low SP ”City Market”

Jeśli brakuje wam różnorodności i polotu, Nike przedstawia prawdziwe płócienne cacko. Powyższa kolorystyka składa się z szerokiego wachlarza barw ale i nadrukowanych etykiet – najbardziej minimalistycznym elementem jest przezroczysty Swoosh.

04/03

Air Jordan 1 ”University Blue”

Przedstawiamy naszego faworyta miesiąca, a konkretniej przyjemną, wiosenną kolorystykę bazującą na Air Jordan 1 High. Błękitną cholewkę zestawiono z bielą oraz akcentami czerni.

06/03

adidas YEEZY 700 V3 ”Kyanite”

Kolejna sylwetka, którą doskonale znamy, a mianowicie 700 V3. Kolorystyka ”Kyanite” jest stonowanym odpowiednikiem ”Arzareth” debiutującej w sierpniu 2020 roku. Mleczną oprawę połączono z odrobiną turkusu, klasycznie góra buta w miejscach języka jest pokryta czernią.

27/03