Mayweather: będziesz moją dziw*ą, McGregor: znokautuję cię

0

Zgodnie z oczekiwaniami, nie brakowało emocji podczas pierwszego oficjalnego spotkania Floyda Mayweathera Jr z Conorem McGregorem. Obaj zawodnicy zapowiedzieli zwycięstwo przed czasem w walce, która odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas.

– Znokautuję Mayweathera do czwartej rundy. Teraz słyszę tych wszystkich ekspertów, którzy twierdzą, że nie mam szans. Zobaczymy co powiecie, kiedy wasz idol będzie opuszczał ring na noszach. Wiele razy w swoim życiu słyszałem, że czegoś nie jestem w stanie zrobić, i wiecie co? Zawsze mi się to udawało – mówił McGregor.

– Nie jestem już tym samym zawodnikiem, co kiedyś, ale to co zostało, wystarczy mi, żeby znokautować McGregora. On będzie w ringu moją dziw*ą, zrobię z nim to, na co będę miał ochotę. Mogę to skończyć szybko albo poznęcać się nad nim. 26 sierpnia on przekona się, że boks to duża trudniejsza sztuka walki, niż myśli – odpowiedział Mayweather.

Pojedynek Mayweather – McGregor zostanie rozegrany w limicie wagi super półśredniej. W swojej karierze Amerykanin toczył tylko dwie walki w tym przedziale wagowym.

Ciężko na tym etapie stwierdzić jak wpłynie to na pracę zawodników na ringu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here