Mayweather o walce z McGregorem: „Będę agresywny w ringu jak kiedyś” (VIDEO)

0

Floyd Mayweather Jr. ma zamiar zaskoczyć fanów boksu podczas jego starcia z Conorem McGregorem.

Ostatnie walki Amerykanina nie były zbyt widowiskowe, agresywne czy dominujące. Floyd znany jest ze swojego geniuszu w defensywie. Co prawda jego rywale nie sprawiali mu ostatnio zbyt wielkich problemów, jednakże ma to wpływ na reakcje fanów, którzy często nie wychodzili zadowoleni z wielkich walk Mayweathera. Sam pamiętam jak oglądałem walkę z Pacquio i nie było to widowisko na miarę zaplecza marketingowego, które wtedy rozdmuchano. Tym razem ma to się zmienić – Floyd zapowiada, iż wróci stara wersja boksera.

– To nie może być defensywna walka. Muszę po niego pójść. Jestem winny publiczności takie starcie za walkę z Pacquiao. Fani nie byli zadowoleni. Tym razem będzie inaczej.

– Zawodnik jak Andre Berto nie powinien dotrwać do ostatniego gongu z takim gościem jak ja, ale pamiętajcie, miałem wtedy 38 lat. To oczywiste, że mam gorszą formę, jeśli zawodnik jak on może wytrwać ze mną w ringu.

– Nie jestem tym samym gościem co kiedyś. Pamiętam jak 90% moich wygranych były nokautami. To oczywiste, że gdzieś popełniłem błąd. Coś sprawiło spore zmiany w mojej karierze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here