McGregor zarobi za walkę z Floydem 100 milionów

0

Szef federacji UFC Dana White zdradził w rozmowie z TMZ kilka detali dotyczących zakontraktowanej na 26 sierpnia w Las Vegas walki Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z Conorem McGregorem. 

White powiedział, że mistrz dwóch kategorii wagowych Ultimate Ultimate Fighting Championship za konfrontację z byłym czempionem pięciu dywizji w boksie zawodowym ma zarobić około 100 milionów dolarów, choć nie ujawnił pełnych szczegółów finansowych kontraktu.

Wiadomo również, że Maywether i McGregor zaplanowany na dwanaście rund bokserski pojedynek stoczą w 10-uncjowych rękawicach i obaj będą badani pod kątem dopingu przez agencję USADA.

Przed walką wieczoru kibice w MGM Grand obejrzeć mają wyłącznie potyczki bokserskie, a za matchmaking odpowiedzialna ma być grupa Mayweather Promotions. White jako “bardzo wątpliwe” ocenił włączenie do programu gali boju Roya Jonesa Jr z Andersonem Silvą.

Walk stuleci było już kilka, niewątpliwie jednak przeskok dyscyplin w takim tempie na takim poziomie jest czymś wyjątkowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here