Najbrutalniejszy sneakerhead na ziemi!

0

Joanna Jędrzejczyk (12-0) to reprezentująca Olsztyn zawodniczka MMA, która szturmem przejęła kategorię słomkową zdobywając w 2015 roku pas UFC – najbardziej prestiżowej federacji świata. Znana z niesamowitego tempa, które narzuca swoim przeciwniczkom, nasza JJ po raz czwarty broni tytułu już w ten weekend, na historycznej gali w nowojorskim Madison Square Garden.

buty-juz-mam-czas-isc-po-pas_22411738

Niepokonana Joanna Champion (jak każe się nazywać za oceanem ze względu na problemy z wypowiadaniem jej nazwiska) podejmie walkę z Karoliną Kowalkiewicz (10-0). Jest to zatem walka na szczycie światowego MMA z bardzo silnym, polskim akcentem.

Screen-Shot-2015-07-14-at-3.45.16-PM

Ci, którym postać Aśki nie jest obca, wiedzą doskonale o jej miłości do butów! Nasza reprezentantka jest zapalonym Sneakerheadem. Obecnie związana jest kontraktem „na wyłączność” z marką reebok, która obsypuje ją wszelkimi modelami ze swoich kolekcji. Wcześniej jednak mogliśmy zaobserwować mistrzynię UFC głównie w Jordanach i AirMaxach, co zdradza nam prawdę o jej preferencjach co do obuwia.

Jeśli jesteście rozdarci pomiędzy dwiema rodaczkami, lub zwyczajnie nie interesujecie się światem MMA – może wspólna pasja do kolekcjonowania kicksów skłoni Was do dopingu? Wielka gala UFC już 12 listopada, właściwie w nocy z soboty na niedzielę naszego czasu. Transmisję można oglądać za darmo na kanale Extreme Sports.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here