Najczęściej czytane – październik 2016.

0

Kolejny miesiąc się kończy, więc przyszedł czas na sprawdzenie co w tym czasie czytaliście najchętniej. Oczywiście poniżej znajdzie się również mała wróżba rodem z programu wróżbity Macieja oparta o to, do których postów zaglądaliście najwięcej.

Ranking przedstawia stan z dnia 31.10.2016 (godz. 19:40)

1) TOP5 Najczęściej oglądanych klipów – PAŹDZIERNIK 2016
21 633 wyświetlenia

2) CIEKAWOSTKI RAPOWE: Auto za 600 tys. zł w klipie Palucha
10 110 wyświetleń

3) Kto powinien zostać Młodym Wilkiem w 2017?
9668 wyświetleń

4) Buczer znów w więzieniu?
9344 wyświetlenia

5) Pierwszy trening Popka
8050 wyświetleń

6) Stylówki #9 Zagranicznych Raperów
7908 wyświetleń

7) Nie każdy raper to Mickiewicz, czyli…
6540 wyświetleń

8) Pięć Dwa vs Tede ?
5645 wyświetlenia

9) KSYWKI Polskich raperów- SKOJARZENIA
3013 wyświetleń

10) Koncert Gatesa odwołany!
2759 wyświetleń

Patrząc w ranking niczym wróżka w fusy wiemy, że nadal jak w poprzednim miesiącu najważniejsza dla Was jest muzyka, najlepiej okraszona multimedialno-obrazowym urzeczywistnieniem piosenki zwana niekiedy teledyskiem. To, co odróżnia jednak Wasz gust od tego z poprzedniego miesiąca to fakt, że tym razem interesują Was topowe piosenki, nie zaś jak poprzednio takie, których autorom niektórzy życzyliby rapowej emerytury.

Jak wiemy zima za pasem, więc wszyscy wolą zamienić autobus na furmankę (bo wiadomo przystanki daleko, a ogrzewanie w komunikacji miejskiej bywa zawodne), dlatego wszyscy rozglądają się za autem, najlepiej klasycznym, z zepsutym wydechem, tak by całe osiedle słyszało.

Idąc dalej bacznie śledzicie poczynania Popka, który już zaciera ręce na grudniową walkę z Pudzianem, potem szybkie spojrzenie na stylówki, by wiedzieć jak się ubrać na galę w Krakowie. Część z Was pewnie w przyszłości chciałaby zostać raperem jak Tede, najlepiej zacząć edukację od tego jakich tekstów NIE pisać, zaś potem jak dobrać dobrą rozpoznawalną ksywkę.

Oczywiście wróżba jak to wróżba, czy sprawdzi się w Waszym przypadku? O tym już musicie zadecydować sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here