Najnowsze polskie rap klipy- 03-10.12 – Paluch, Grammatik, Young Igi, Malik Montana…

0

Ostatnimi czasy w polskiej rapgrze sporo się dzieje, wychodzi tyle tracków, że czasami ciężko się połapać, także i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie nowości z minionych 7 dni, a wśród nich:

Paluch feat. Słoń – Balans

Kawałek Balans szybko wbił się w TOPkę. Wydany w ten sam dzień co album Palucha, “Czerwony Dywan”, singiel z Słoniem zdobył prawie 2 miliony wyświetleń w przeciągu 3 dni! 
Nie powinno to dziwić patrząć na to jak szybko rozszedł się preorder albumu rapera – w ciągu dnia zeszło 10 tysięcy sztuk płyty!

Young Igi feat. Peja – Lego

Bardzo głośny singiel. Nie tylko z powodu nowej płyty młodego rapera – Young Igiego, a współpracy z Peją! 
Sama współpraca wywołała masę szumu – w ciągu tygodnia klip zebrał 600 tysięcy odtworzeń. Jest to świetna liczba dla zaczynającego karierę Young Igiego.

Grammatik – Moja historia 2

Numer “Moja Historia 2” jest oficjalnym zakończeniem grupy Grammatik. Pierwszą część tracka mogliśmy usłyszeć 20 lat temu, jednak w oryginalnym kawałku zabrakło Jotuze i usłyszeliśmy tylko Eldo. Tym razem dostajemy zwrotkę tylko od Jotuze.

Popek feat. Matheo – Go Popek

Popek z Matheo walczą z nudą na nowej płycie Dr Jekyll and Mr Hyde. Ich wybuchowe pomysły najlepiej można usłyszeć na Go Popek! Jeżeli szukacie imprezowego szaleństwa to wystarczy zobaczyć klip powyżej.

Malik Montana feat. Dio Mudara – International

Malik Montana podbija Polskę ze swoimi zagranicznymi współpracami. “International” idealnie pokazuje Malika we swoim znanym wypełnionym swaggiem i przepychem klimacie. Track promuje 022 EP od rapera.

Beteo feat. ReTo – Meow

Współpraca Beteo i Reto zebrała ponad 750 tysięcy wyświetleń w przeciągu 5 dni. Kawałek Meow promuje pierwszy legalny album rapera, Nowy Pop!

PlanBe feat. Quebonafide – MODA

PlanBe i Quebonafide zmierzają się z modą. Tym razem Quebo nie pojechał w stylu znanym ze swoich poprzednich numerów, prezentując nam coś nowego. Kawałek promuje płytę PlanBe o tym samym tytule.

Opał – Krew na rękach
Dedis feat Śliwa, Rakkaman – Dogrywka
Djobelny feat. Dj Bombel – Serial
Kleszcz – Martwy dom
Styku feat. Zen – Ostatni taniec
Przyłu – EXIT
Pater – Wampiry