NASA w wykonaniu Mercer Amsterdam!

0

Kolaboracje różnych marek odzieżowych z NASA wydają się być coraz bardzie powszechne. Jeszcze niedawno (rok temu!!) mieliśmy okazję wspominać o kolaboracji Vansa z Amerykańską Agencją Kosmiczną. Inna sprawa, że możemy zobaczyć logotypy NASA na wielu kurtkach od Alpha Industries niemalże od zawsze!

No, ale nadchodzimy z wieściami o czymś bardziej niszowym. Mercer Amsterdam, czyli marka, o której wspominaliśmy przy okazji sprzedaży butów z ananasa, podjęła się właśnie tej kolaboracji. Jako producent obuwia premium, na modelu W3RD dostaniemy naprawdę wypasiony produkt!

Cholewka modelu jest złożona z czterech materiałów: na pięcie – czerwony zamsz, przy palcach – szary zamsz, główna konstrukcja cholewki – mesh – siateczka materiałowa, pomniejsze elementy – skóra nappa (jest to ten miły typ skóry, pochodzenia zwierzęcego, pochodzący od mięsnej strony, wykorzystywany między innymi do produkcji rękawiczek). Na siateczkowej części cholewki będzie też widnieć logotyp NASA.

Podeszwa obuwia została wykonana z pianki EVA. Całość jest bardzo leciutka. Jest to generalnie już trzecia kolaboracja holenderskiej marki i nawiązuje do ambicji Agencji Kosmicznej związanych z lądowaniem na Marsie.

W3RD “Mars” zostanie wypuszczony bardzo limitowanym nakładzie, to znaczy – 50 sztuk. Buty mają kosztować około $280, co jest normalną ceną patrząc po highendowych markach. Dla pierwszych 5 osób, które zakupiły kicksy, zostanie dołączona walizka z brandingiem kolaboracji.

Co: Mercer Amsterdam x NASA W3RD “Mars”
Gdzie: Strona Mercer Amsterdam
Kiedy: 12.04.2019
Cena: Około $280

Widziałeś już świecące w ciemności YEEZY? A może bardziej wolisz zerknąć co można zrobić z malarstwem iluzjonistycznym na bucie?