Ronnie Fieg jest projektantem, który już dziś może mówić o wielkim sukcesie. Pierwszy butik KITH liczy niespełna dekadę, a przez ten czas współpracował z wieloma znaczącymi markami.

Ronnie Fieg nie spoczywa na laurach, gdyż wraz z ujawnieniem kolekcji u boku Converse x Looney Tunes oraz nadchodzącymi projektami z Asics, ukazano kolejny model u boku Nike. Sylwetka Air Force 1 jest lubianą pozycją przez wielu, a obecnie jest to kolejne wydanie duetu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do sprzedaży mają trafić dwie wersje kolorystyczne. Jedna z nich, zdaje się być inspirowana stanem Nowy Jork – będącego miejscem urodzenia projektanta. Czarną wersję zdobi zewnętrzny galaktyczny, granatowy Swoosh, natomiast po stronie wewnętrznej – pomarańczowy. Charakterystycznym elementem jest symbol NYC wraz z logo Nike u boku pięty. Metka na języku przybiera postać gradientu powyższych kolorów co również jest dość niecodzienne. Cholewka spoczywa na śnieżnobiałej podeszwie wraz z lodowym wykończeniem.

Premiera ma ukazać się jeszcze tego roku, jesienią. Póki co, pozostaje nam czekać na ujawnienie drugiej kolorystyki w odcieniu bieli.