Nike oficjalnie prezentuje LeBron 11

0

Zaprojektowane specjalnie dla LeBrona Jamesa aby być dla niego odpowiednim wsparciem – mowa o najnowszym jego modelu, LeBron 11, który wczoraj został oficjalnie zaprezentowany. Jest on najlżejszym modelem Jamesa, który ukazał się do tej pory. Liczba 11 ma symbolizować nowy początek i kolejny krok naprzód – 11 rok w lidze, dwa złote medale, dwa mistrzostwa, 4 MVP.

Co znajdziemy w tym bucie? Cholewka to nowa technologia Hyperposite zapewniająca odpowiednie wsparcie, trzymanie, przy nie dużej wadze. Nie zabrakło także wstawek z materiałem Hyperfuse oraz Dynamic Flywire. Za amortyzację odpowiada poduszka Zoom Air na całej długości opakowana w piankę Lunarlon – połączenie, które po raz pierwszy ma miejsce. To wszystko waży 14.5 uncji czyli 411 gram w rozmiarze 9us.

Oficjalna premiera będzie miała miejsce 12 października na całym świecie, lecz kolorystyka “Terracotta Warrior” ma pojawić się 1 października w Chinach a 27 listopada w reszcie świata.

nike-lebron-xi-11-kings-pride-official-01 nike-lebron-xi-11-kings-pride-official-02 nike-lebron-xi-11-kings-pride-official-03 nike-lebron-xi-11-kings-pride-official-04 nike-lebron-xi-11-kings-pride-official-05 nike-lebron-xi-11-kings-pride-official-06 nike-lebron-xi-11-kings-pride-official-07 nike-lebron-xi-11-kings-pride-official-10 nike-lebron-xi-11-terracotta-warrior-official-01

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here