Aż trudno uwierzyć, że zbliżamy się do końca roku – niepewna sytuacja i lockdown sprawił, że zostaliśmy pozbawieni wielu przyjemności. Aby utrzymać nas w dobrej formie, firmy takie jak m.in. Nike, postawiły na domowe treningi u boku docenianych sportowców.

Kampania ”You Can’t Stop Us” działa sukcesywnie od marca, motywując nas zarówno pomocnymi wskazówkami jak i zarażając pozytywną energią. Dwa miesiące po starcie, przedsiębiorstwo opublikowało film w towarzystwie LeBrona Jamesa pt. ”Never Too Far Down”. Wideo skupia się m.in. na mistrzostwach z 2016 roku ale i nie tylko. Celem było przybliżenie fanom minionych wydarzeń oraz kłopotów, którym sportowcy musieli stawić czoła.

“But it’s when we’re given no chance that we somehow found that last bit of strength to keep fighting.”

Po kilku owocnych spotach, które pojawiły się w 2020 roku, Nike podsumowuje ostatnie miesiące filmem ”You Can’t Be Stopped”. Wystąpiło w nim wiele cenionych postaci takich jak m.in. Kevin Durant, Naomi Osaka, Marcus Rashford oraz Ibtihaj Muhammad. Mamy nadzieję, że nasza rzeczywistość zmieni się na lepsze, jednak wypracowana sumienność i chęć pracy nad sobą pozostanie z nami na długo!