Nike Zoom Hyperrev – Oficjalna prezentacja

0

Gdy pojawiły się ich pierwsze zdjęcia, nazwano je Roshe Runami do kosza – jednakże model ten zwie się Zoom Hyperrev i dziś możemy je oficjalnie zaprezentować. Model ten prezentuje zgoła odmienne podejście do designu, skupiające się na minimalizmie, myśląc co można z buta zredukować a nie dodać. Za projektem stoi Leo Chang, który tworzył tego buta wraz z myślą o Kyrie Irvingu (jako jego nieoficjalnym modelu).

Nike Zoom Hyperrev stawia na naturalny ruch stopy – ma on maksymalizować zarówno komfort jaki i stronę performace’ową. Cholewka tego buta bazuje na meshu dla zapewnienia przewewności jak i technologii Flywire dla zapewnienia odpowiedniego wsparcia, podczas gdy midsole wykonany jest z pianki Phylite skrywającą w sobie poduszkę Zoom Air na całej długości. Premiera zapowiedziana jest na 1 stycznia 2014.

Nike Zoom Hyperrev

nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-13 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-14 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-07 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-08 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-09 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-10 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-11 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-12 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-02 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-03 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-04 nike-zoom-hyperrev-officially-unveiled-06

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here