Nixon przedstawia kolekcję Rock LTD.

0

Oto seria zegarków stworzona z największymi gwiazdami muzyki rockowej.

Te jedyne w swoim rodzaju zegarki zostały stworzone z ofiarowanych skórzanych kurtek, spodni oraz pasków gwiazd muzyki rockowej. Dochód z ich sprzedaży zostanie prze kazany MusiCares Map Fund –  fundacji niosącej pomoc osobom poświęcającym swoje życie dla muzyki.
Kolekcja Rock LTD powstała dzięki uprzejmości takich artystów jak: Ozzy Osbourne, Keith Richards, Pete Townshend, Tom Waits, Eddie Van Halen, Steven Tyler oraz Ringo Starr. Przekazane przez nich ubrania i akcesoria zostały przekształcone w rzadkie i jedyne w swoim rodzaju paski do zegarków. Ze względu na wyjątkowość każdy z nich ma ogromną wartość kolekcjonerską.

Lista modeli:

51-30 Chrono – Ozzy Osbourne (skórzana kurtka)
Sentry Chrono – Keith Richards (skórzana kurtka)
Sentry Chrono – Pete Townshend (pasek od gitary)
Sentry Chrono – Tom Waits (skórzany but)
Sentry Chrono Leather – Eddie Van Halen (pasek od gitary)
Sentry Chrono Leather – Steven Tyler (skórzana kurtka)
Time Teller – Ringo Starr (skórzane elementy z prywatnej kolekcji)

Każdy z zegarków zostanie ręcznie ponumerowany. Nada to indywidualności i podkreśli limitowany charakter. Ponadto pudełka zawierać będą certyfikat autentyczności Nixon oraz MusiCares.

„Wierzę w to, że współpraca przyczyni się do pomocy MusiCares i pomoże artystom, którzy mają problemy z uzależnieniami. Cieszę się, że mój but mógł się do tego przyczynić. Drugi będę nosił tak długo aż każdy będzie czysty i trzeźwy jak ja” – Tom Waits.

foto1 foto2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here