Obecnie przedsiębiorstwa niemalże prześcigają się premierami oraz projektami, natomiast w naszej pamięci – mimo wielu propozycji, nadal utrzymuje się sentyment do prawdziwych klasyków. Efektem tego, na rynku równie chętnie wypatrujemy zarówno nowości jak i klasycznych sylwetek. Przykład? adidas Originals Gazelle!

Trudno uwierzyć, że tytułowy model zadebiutował aż 54 lata temu, stając się niemalże ikoną, która przedostawała się do licznych subkultur. Na tle kilku dekad, zmieniło się doprawdy wiele – w tym nieustannie rosnąca konkurencja. Mimo to, w 2020 roku nadal pojawia się na półkach, a następnie na nogach wielu z nas. Smukła wersja Gazelle jest kontynuacją tegorocznego, letniego projektu duetu. Firmy zaprezentowały dwie kolorystyki, różniące się nie tylko designem ale i dominującym materiałem. Wersję ‘‘Camo” wykonano z pomarańczowego płótna w połączeniu z zielonymi i brązowymi detalami. Drugą z nich zdobi brązowy pattern geparda imitując strukturą końskie włosie. Elementem łączącym są białe dodatki – nakładki na pięcie, poboczne trzy paski oraz sama podeszwa.

Premiera odbędzie się 3 grudnia m.in. za pośrednictwem oficjalnej strony adidas jak i NOAH, pary będą dostępne w cenie 160 dolarów.