W przeszłości mieliśmy doprawdy wiele zabawnych projektów, na bazie napojów szerokiej maści również. Począwszy od Pepsi x A Bathing Ape, Star Wars x Coca Cola, skończywszy na czymś mocniejszym jak Palace x Ciroc. Woda Evian uważana za powiew luksusu, nie pozostaje w tyle. W 2019 roku, stworzyła z Off-White m.in. butelki wielokrotnego użytku.

Dziś łączy siły z Vetements i choć w istocie sprawy tego typu kolaboracje mogą wydawać się dla wielu nonsensem, niesie za sobą nieco więcej. Coraz więcej firm, zwraca uwagę na zrównoważony rozwój, ekologię i tym samym recykling. Wystarczy przywołać projekt między adidas, a Parley fot the Oceans. Z uwagi na fakt, że moda generuje wiele zanieczyszczeń, projekty zwiększające świadomość są dość wartościowe. Zwłaszcza, że często wystarczy niewiele, abyśmy przyłożyli się do małych zmian. Vetements ujawniło zdjęcie przedstawiające klasyczne butelki wody Evian z logo obydwu firm oraz znak anarchii. Jednocześnie przekierowuje zainteresowanych na stronę zwiększającą świadomość o recyklingu.

Na obecny moment nie są znane szczegóły premiery, jednak możemy być bardziej niż pewni, że będzie to produkt limitowany i raczej kolekcjonerski.