Nowe numery Małpy – “Sztorm” i “Skała”

0

W 2009 roku Małpa nagrał album, który zatrząsł rap-sceną. “Kilka numerów o czymś” to produkcja, która zapewniła Małpie mocną pozycje w polskim rapie i przez krótki czas stała się klasycznym tytułem w podziemiu. Od tego momentu raper z Torunia nie rozpieszczał nas pod względem nowych materiałów. Nagrał kilka luźnych tracków, paręnaście featuringów i nic poza tym. Przyznam, że już rzygałem takimi trackami jak “Paznokcie”, Pozwól mi nie mówić nic”, czy też “Miałem to rzucić”. Do tego dochodzą jeszcze słabe gościnne zwrotki w 2012 roku u innych raperów i już byłem przekonany, że “Kilka numerów o czymś” to tylko jednorazowy wystrzał.

Swoje poglądy zmieniłem dosłownie wczoraj. Najpierw przesłuchałem nowy numer pt. “Skała”, który przyznam, że wkręcił mi się dopiero po kilkunastu odsłuchach. Zapewne już dawno słyszeliście ten track, co nie przeszkadza, żeby podbić go jeszcze raz.

Wczoraj dostałem kolejny strzał od Małpiszona – tym razem na bicie Evidenca. Za cuty odpowiedzialny jest DJ Chwiał.

Tym samym zmieniłem swoje zdanie na temat rapu Małpy i czekam na kolejne kawałki. Ba, być może dostaniemy w końcu cały album? Podobno trwają prace nad świeżym Proximite (Małpa & Jinx), co tylko zaostrza mój apetyt. Zwrotki Jinxa kocham, a Małpa w takiej formie może rzucić kilka bomb na bit.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here