Nowe Rzeczy! KęKę – Wyjebane (tak mocno)

0

Po super udanym debiucie przyszedł czas na kolejny strzał od KęKę. “Nowe Rzeczy” to drugi legalny krążek radomskiego rapera, który ukaże się nakładem PROSTO label już 20 marca. W dniu dzisiejszym ruszył oficjalny preorder, a na zachętę dostaliśmy pierwszy singiel, zobaczyliśmy okładkę oraz playlistę.

Tracklista:
01. Zmysły
02. Nie Bądź Zły
03. Wyjebane (Tak Mocno)
04. W Dół Kieliszki (WuDeKa)
05. Młody Polak
06. Niezrzeszony
07. Pamięć Zostaje
08. Sprawy Ważne
09. Fajnie
10. Świadomość
11. Czasem Muszę
12. …
13. To Co Mam (Bonus Track) re-master

Numer “Wyjebane (tak mocno)” to kolejny przykład na to, że KęKę robi rap po swojemu i przekazuje proste treści w stylówce nie do podrobienia. Co tu dużo pisać – to trzeba sprawdzić samemu.

 

“Nowe Rzeczy” to drugi solowy album radomskiego rapera KęKę. Po sukcesie debiutanciego krążka “Takie Rzeczy” (status złotej płyty) i ponad dwunastu miesiącach w trasie, KęKę wraca, aby mówić o tym, co na sercu leży. Na “Nowych Rzeczach” przekazuje swą opowieść o wychodzeniu z nałogu i uczeniu się na nowo, jak ogarnąć codzienność. KęKę nie poucza, choć mówi o sprawach ważnych swoim niezmiennie szorstkim, dosadnym i nieubarwionym frazesami językiem. Na płycie nie zabraknie też jednak lżejszych tematów, “żeby nie było za smutaśnie” – jak podsumowuje sam raper.

Za muzykę odpowiedzialni są: Uraz, Lanek, Sherlock, Donde, Matheo, MilionBeats, Pawbeats, Johnny Beats.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here