Obywatel MC przerywa ciszę!

0

Obywatel MC, raper znany między innymi z Projektu PCP (Północ – Centrum – Południe), wydaje niedługo swoją solową płytę. W czasach sławnego projektu tworzonego przez trzy zespoły (Deluks – JWP – Intoksynator) znany był jako Kear. Co ciekawe, raper żongluje swoimi ksywami.

Stardust ma być już drugim albumem wydanym pod ksywą Obywatel MC. Prekursor z Trójmiasta wydał właśnie emocjonalny, tytułowy numer. Choć okładka albumu sugerowała zmianę stylówki na coś bardziej niuskulowego, to nic bardziej mylnego! Dostajemy solidną dawkę uczuć, emocji i refleksji na jednym tracku.

Album Obywatela MC wychodzi w dystrybucji MyMusic. Preorder w pakiecie z bluzami lub koszulkami zamówić możecie TUTAJ.

View this post on Instagram

Ostatni czas w moim życiu nie był usłany różami. Nie będę wchodził w szczegóły, bo sporo z tego usłyszycie w tekstach na tym i kolejnych albumach. Świadectwem tego niech będzie to, że materiał na STARDUST był gotowy w sierpniu 2018. Sam teledysk, który dziś miał premierę (link w bio) zmontowaliśmy w czerwcu 2018. Niestety choroba i smierć mojego taty, a potem turbulencje egzystencjonalne spowodowały, że premiera tego materiału przesunęła się o rok. Były momenty, że nie mogłem tego słuchać i nie wiedziałem nawet czy w ogóle go wydam. Fajnie, że w trudnych momentach tej drogi spotkałem ludzi, na których wsparcie mogłem liczyć. Dziś będąc świadomym tego, że powinniśmy czerpać wewnętrzną satysfakcję z samego procesu tworzenia i wysiłku włożonego w pracę, a nie z oczekiwania na aplauz cieszę się, że ten album finalnie ujrzy swiatło dzienne i będziecie mogli go posłuchać. Po raz pierwszy w życiu wydaje solowy materiał, skupiając się w 100% na mojej twórczości. Do tej pory nagrywanie czy malowanie graffiti były odskocznią, hobby, a głównym zajęciem, pracą i źródłem utrzymania rodziny była organizacja eventów. Mam świadomość, że to wymaga odwagi, ale rozpoczynam tym wydawnictwem nowy rozdział mojego życia, w którym oczywiście oprócz rodziny na pierwszym miejscu będzie muzyka! Ani ja go ani Hip hop mnie nigdy nie zawiódł i zdałem sobie sprawę, że muzyka to najlepsze co mogę dać Światu. Będę wdzięczny jeżeli będziecie wspierać moją twórczość kupując moje albumy, zarówno na nośnikach fizycznych, jak i w digitalu, bo właśnie od dziś rozpoczynając preorder płyty zaczynam żyć z muzyki. …Ludzie, którzy mają mądrość z książek i ulicy, to opcja niebezpieczna. Zawsze znajdziemy sposób, żeby przetrwać, nigdy nas nie przekreślaj…! Peace! #stardust #gobigorgohome #obywatelmc #macios photo @krzysiek_puter_puternicki

A post shared by OBYWATEL MC (@obywatel_mc_official) on

Koniecznie zobaczcie hit roku ogłoszony przez magazyn Ślizg:

Aby być na bieżąco z informacjami ze świata muzyki, koniecznie zajrzyj do działu MUZYKA.